Phase 3 deň 3.

Keďže introdukcia jahod prebehla veľmi úspešne, rozhodla som sa introdukovať druhú potravinu zo zoznamu pre tretiu fázu:

hrasok1

Ja som tajný hráškoholik. Proste milujem hrach. Ak je možnosť ho kúpiť, berem ho. Ak si dobre pametám, keď som šla na výšku na prijímačky, bolo to jedlo, ktoré som si hneď po nich kúpila a šla lúskať na Petrov. Fakt, ale fakt mi nerobí problém na posedenie vylúskať a zjesť kilo hrachu. Nekecám. Ak mi chcete spraviť deň krajší, kúpte mi hrach. Alebo jahody. Alebo melón. Ja som nejaký ovocný feťák.

Takže na snídani som mala jahodovo-banánový zázrak, potom sa šlo do práce. V práci som kmitala kade-tade, predsajlen, prvý deň po „dovolené“ a na sváču som myslím pojedla nejaké musli a popila mošt. Zistila som, že pravý jablkový mošt predávajú v školskej kaviarni, paráda!

Na obed som si kúpila kura, konkrétne prso a zlupla. O pol hodinu zase hlad. Dojedla som musli, dala si nejaké ošúpané jabĺčko.

Mohla som na hoďku vypadnúť z práce, tak som sa vydala do milovaného zelovocu a tam som si ho kúpila – hrášok, ach! Okrem toho som pobrala aj vandlíček jahod a šalát a rajčata pre Oříška. Skočila som do Lídlu, lebo som na nejakých blogoch starých dva roky čítala, že tam majú mandlovú múku za strašne lacný peniaz, tak som to chcela vidieť na vlastné oči. V lídlu však evidentne nahradili oddelenie orieškov oddelením čipsov a pododne fajnových vecí, tak som nemala šancu. Ani to ovocie tam nevyzeralo nič-moc. Sklamanie.

Cestou do práce som takmer to kilo hrachu zjedla a lusky ušetrené toho masakru cestou definitívne dobojovali v kancli. Pracovná morálka stúpla o 100 %. Kto može jesť čo chce, málokedy si váži takých drobností ako je hrachová bobula. Ale pre mňa to bol prvý solídnejší zdroj rastlinných bielkovín za posledný mesiac. Díky za to.

Domov som sa dovalila okolo siedmej večer a už sme nemali na nič silu, tak som povečerala musli s mliekom a jahodami a slastne okolo desiatej zaspala…

Sumár:

  • banánovo-jahodové smúthie,
  • musli,
  • kura,
  • hrášok,
  • jahody,
  • kafe, čaj, mošt.
Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s